forumi-albrinia
REgjistrohu Eshte E Thjeshte Do Ngelesh I Kenaqur Wink


Forumi i të gjithë atyre që e ndiejnë veten të rinj në shpirt.
 
ForumPortaliPostimet e rejaKërkoRegjistrohuidentifikimi

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Pershendetje..!


Prezantoni veten në forum5Lazdrajka991Mon Jan 16, 2012 4:52 am
etno30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Kerkesa per filma te ndryshem.....


Shiko filma me titra shqip1adi.4ever1133Sat Oct 29, 2011 2:52 pm
rezart401 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Shiko filmin: "Bruno"


Filma Komedi2adi.4ever1306Fri Sep 30, 2011 6:55 pm
gaziukaj Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Britani, 18 vjeçari shqiptar sfidon “Google”


Këndi Enciklopedik1adi.4ever598Sat Aug 20, 2011 9:15 pm
bluirisblu Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Po shikoja pjesen vende dhe popuj te ndryshem dhe nuk kishte asnje teme ose informacion mbi titullin


Vënde dhe popuj të ndryshëm0bluirisblu439Sat Aug 20, 2011 9:11 pm
bluirisblu Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Gjeniu nga Mallakastra matematicient i papare shpeshehere edhe me i shpejte se makina llogariese


Cudira Shqiptare dhe te Huaja0fatmir598Tue Aug 16, 2011 4:15 pm
fatmir Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Ji ambicioz ! (Kushdo që e sheh të pamundur ngjitjen e malit,jeton gjithë jetën në llucën e moçalit.)


Histori domethënëse0Alb-Rinia533Sun Jul 17, 2011 10:51 am
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Histori shume e bukur !SI TI ZGJIDHIM PROBLEMET


Histori domethënëse0Alb-Rinia524Sun Jul 17, 2011 10:46 am
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Histori e bukur !. Ekzistojnë zgjidhje edhe për problemet më të ndërlikuara


Histori domethënëse0Alb-Rinia456Sun Jul 17, 2011 10:42 am
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Histori e bukur ! Besnikeria e nje ushtari !!!


Histori domethënëse0Alb-Rinia508Sun Jul 17, 2011 10:37 am
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Histori Domethense;Kur zemrat flasin


Histori domethënëse0Alb-Rinia486Sun Jul 17, 2011 10:24 am
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Histori Domethense;Dua te behem televizor !


Histori domethënëse0Alb-Rinia443Sun Jul 17, 2011 10:22 am
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Histori Domethense;Pasuria e vertet


Histori domethënëse0Alb-Rinia555Sun Jul 17, 2011 10:21 am
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Histori Domethense -- 8 genjeshtrat e nenes --


Histori domethënëse0Alb-Rinia673Sun Jul 17, 2011 10:20 am
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Sekreti i lumturisë – Paulo Coelho ( Kliko për ta lexuar )


Histori domethënëse0Alb-Rinia435Sun Jul 17, 2011 10:18 am
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Për të gjithë ne…(kliko per ta lexuar ja vlen,,,,)


Histori domethënëse0Alb-Rinia428Sun Jul 17, 2011 10:17 am
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Histori e dhimbshme.Lexoje sot se neser mund te jete shume vone !!!


Histori domethënëse0Alb-Rinia353Sun Jul 17, 2011 10:14 am
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Jo përderisa nuk lexojmë!(merrni 10 minuta nga koha juaj dhe lexone këtë ”Monolog Fantastik”, mos harroni: ”Durimi sjell suksesin”. :)


Histori domethënëse0Alb-Rinia224Sun Jul 17, 2011 10:12 am
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Si ta përballosh jetën… ( Kliko per ta lexuar )


Histori domethënëse0Alb-Rinia220Sun Jul 17, 2011 10:11 am
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Historia e “Paterices” ( Kliko per ta lexuar )


Histori domethënëse0Alb-Rinia359Sun Jul 17, 2011 10:09 am
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Histori Dashurie : E pane njeri-tjetrin ne stacionin e autobusit ku po prisnin te dy


Histori domethënëse0Alb-Rinia272Sun Jul 17, 2011 10:05 am
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Shiko filmin: "A Walk to Remember"


Filma Romance1adi.4ever2323Mon Jun 27, 2011 11:12 am
sayjin93 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Psikotest interesant !


Pyetni psikologun1Alb-Rinia389Sun Jun 26, 2011 11:20 pm
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  A martohesh me nje jo te virgjer?


Seksualiteti0Alb-Rinia409Sat Jun 25, 2011 10:31 pm
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  300 këshilla mjekësore për të gjitha sëmundjet


Mjeku për ju0Alb-Rinia438Sat Jun 25, 2011 9:32 pm
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Kuizi me mbiemra


Lojra dhe rebuse5fatmir811Sun Jun 12, 2011 3:57 am
Enis Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Shiko Filmin: "B13- Ultimatum"


Filma aksion1Alb-Rinia2395Sat Apr 30, 2011 7:14 pm
fati77 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Zonja Bavari, fajtore apo viktime ....


Letërsia shqiptare0adi.4ever4427Fri Feb 04, 2011 12:52 pm
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  DJ Xhoni crazy


Cudira Shqiptare dhe te Huaja0fatmir492Mon Dec 20, 2010 3:03 am
fatmir Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Plaka crayzi e cila frigohet nga llaseri


Cudira Shqiptare dhe te Huaja0fatmir957Mon Dec 20, 2010 3:01 am
fatmir Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Kamera te fshehta


Video Humoristike0adi.4ever884Mon Nov 08, 2010 9:29 am
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Elbasan: Vret nxënësen e gjimnazit e më pas vetvritet


Tema e shtypit të ditës3kuriozja750Wed Nov 03, 2010 8:39 am
Alina008 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  <<Video e bere nga une per Robert Koch babai i mikrobiologjise ......>>


Mjeku për ju0adi.4ever823Tue Nov 02, 2010 1:54 am
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Shiko filmin: "Avatar"


Filma aksion4Alb-Rinia2285Tue Jun 29, 2010 1:12 pm
Lazdrajka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  <<Manuali baze i perdorimit me video ....>>


Ne Ndihme Te Anetareve1adi.4ever625Tue Jun 15, 2010 8:53 pm
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Zbulohet thesari më i madh i monedhave ilire në Evropë


Arti shqiptar0Alb-Rinia1469Tue Jun 15, 2010 3:01 pm
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  <<Video per kancerin e bere nga une ........>>


Mjeku për ju0adi.4ever783Tue Jun 15, 2010 10:03 am
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Fitore e dyfishtë e MekLarenit


Sportet motorrike0adi.4ever547Mon Jun 14, 2010 5:06 pm
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Tiranë, qëllohet me pistoletë mjeku në Spitalin Ushtarak


Problematika shqiptare0adi.4ever660Mon Jun 14, 2010 5:02 pm
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Franca “bllokon” vizat


Problemet ndërkombëtare0adi.4ever559Mon Jun 14, 2010 5:00 pm
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  FIFA është duke bërë një hetim rreth përdorimit të laserëve nga disa tifozë


Futbolli0adi.4ever635Mon Jun 14, 2010 4:55 pm
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Pavarësia e mbikëqyrur do të mbikëqyret edhe disa vite


Tema e shtypit të ditës0adi.4ever415Mon Jun 14, 2010 4:52 pm
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Mercedes Black Series SL65 AMG kabriolet


Te rejat e Teknologjise ..0adi.4ever517Mon Jun 14, 2010 4:49 pm
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Çeku që joshi Çiljeta Xhilagen


ThaSheTheMe0adi.4ever866Mon Jun 14, 2010 4:39 pm
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Vetëvendosja paralajmëron protesta për lirimin e Kurtit


Tema e shtypit të ditës0adi.4ever454Mon Jun 14, 2010 4:36 pm
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Gjykatësi shkon në punë me fanellë të Afrikës


Këndi Enciklopedik0adi.4ever550Mon Jun 14, 2010 4:21 pm
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Qeni me lëkurë tigri


Këndi Enciklopedik0adi.4ever556Mon Jun 14, 2010 4:19 pm
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Në Indonezi jeton një 157 vjeçare


Këndi Enciklopedik0adi.4ever411Mon Jun 14, 2010 4:17 pm
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Në moshën 89 vjeçe bëhet baba


Këndi Enciklopedik0Alb-Rinia314Mon Jun 14, 2010 4:14 pm
Alb-Rinia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - forumi-albrinia Empty

  Po ta pershkruani veten si dukeni?


Chit~Chat2Alb-Rinia553Mon Jun 14, 2010 2:26 pm
adi.4ever Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: