forumi-albrinia
REgjistrohu Eshte E Thjeshte Do Ngelesh I Kenaqur Wink
forumi-albrinia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forumi i të gjithë atyre që e ndiejnë veten të rinj në shpirt.
 
ForumPortaliPostimet e rejaKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Pershendetje..!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lazdrajka
Moderators
Moderators
Lazdrajka

Female Chinese zodiac : Goat
Numri i postimeve : 40
Pike Pike : 19276
Respekt Respekt : -1
Join date Join date : 15/03/2010
Age Age : 29
Location Location : Ger....
Job/hobbies Job/hobbies : Dashuriiaaaaa...!
Humor Humor : VallZimi

Pershendetje..! Empty
MesazhTitulli: Pershendetje..!   Pershendetje..! EmptyMon Mar 15, 2010 2:18 pm

Peshendetje

jom kaltina

jetoj ne sttutgart_germani

kurse ne kosove jom nga istogu

jom 18 vjeqare


ju peshendese te ghithvee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kuriozja
Admin
Admin
kuriozja

Female Chinese zodiac : Tiger
Numri i postimeve : 264
Pike Pike : 22043
Respekt Respekt : 13
Join date Join date : 11/06/2009
Age Age : 34
Humor Humor : that's just enough

Pershendetje..! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Pershendetje..! EmptyThu Mar 18, 2010 9:34 pm

mireserdhe Lazdrakja..te uroj qendrim te kendshem ne te ardhemm ne kete forum....
kalofsh kendshem

_________________
new things,brings to life new persons,new identity,new mind,new goals.....................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fatmir
Anetare
Anetare
fatmir

Male Numri i postimeve : 222
Pike Pike : 21209
Respekt Respekt : 20
Join date Join date : 18/06/2009
Location Location : Maqedoni
Job/hobbies Job/hobbies : Eksplorimi
Humor Humor : Brenda normales

Pershendetje..! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Pershendetje..! EmptyMon Mar 22, 2010 6:11 pm

Lazdrajka shkruajti:
Peshendetje

jom kaltina

jetoj ne sttutgart_germani

kurse ne kosove jom nga istogu

jom 18 vjeqare


ju peshendese te ghithvee

Ju deshirojme mireseardhje ne forum Lazdrajka pershendetje. Wink

_________________
Pershendetje..! 123456o
Të Nderosh Dhe Ndihmosh Nje Njeri Pa Merita, Është Sikur Të Hedhësh Nje thes Me Ar Në Plehra!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.depca.albanianforum.net
adi.4ever
Moderators
Moderators
adi.4ever

Male Chinese zodiac : Dog
Numri i postimeve : 320
Pike Pike : 21552
Respekt Respekt : 0
Join date Join date : 17/06/2009
Age Age : 26
Location Location : Albania Tirane
Job/hobbies Job/hobbies : student

Pershendetje..! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Pershendetje..! EmptyWed May 05, 2010 8:56 am

Mire se erdhe Kaltina dhe ja kalofsh sa me bukur nen shoqerine e forumit tone cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Alina008
Anetare
Anetare


Female Numri i postimeve : 3
Pike Pike : 18048
Respekt Respekt : 0
Join date Join date : 03/11/2010

Pershendetje..! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Pershendetje..! EmptyWed Nov 03, 2010 8:36 am

Yes, te uroj qendrim te kendshem ne te ardhemm ne kete forum....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
etno30
Anetare
Anetare
etno30

Male Numri i postimeve : 9
Pike Pike : 20533
Respekt Respekt : 4
Join date Join date : 28/06/2009
Location Location : CH

Pershendetje..! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Pershendetje..! EmptyMon Jan 16, 2012 4:52 am

Nuk paska mbet njeri ketu!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Pershendetje..! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Pershendetje..! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje..!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
forumi-albrinia :: Mes miqsh :: Prezantoni veten në forum-
Kërce tek: