forumi-albrinia
REgjistrohu Eshte E Thjeshte Do Ngelesh I Kenaqur Wink
forumi-albrinia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forumi i të gjithë atyre që e ndiejnë veten të rinj në shpirt.
 
ForumPortaliPostimet e rejaKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Po shikoja pjesen vende dhe popuj te ndryshem dhe nuk kishte asnje teme ose informacion mbi titullin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bluirisblu
Anetare
Anetare


Female Chinese zodiac : Dragon
Numri i postimeve : 4
Pike Pike : 16601
Respekt Respekt : 0
Join date Join date : 20/08/2011
Age Age : 31
Location Location : Tirane
Job/hobbies Job/hobbies : Operatore Net Plus
Humor Humor : hahagagagagjajgagajgaja

Po shikoja pjesen vende dhe popuj te ndryshem dhe nuk kishte asnje teme ose informacion mbi titullin  Empty
MesazhTitulli: Po shikoja pjesen vende dhe popuj te ndryshem dhe nuk kishte asnje teme ose informacion mbi titullin    Po shikoja pjesen vende dhe popuj te ndryshem dhe nuk kishte asnje teme ose informacion mbi titullin  EmptySat Aug 20, 2011 9:11 pm

mendoj se eshte me mire sikur te fillohej te shkruhej dicka ne kete pjese te forumit,pavarsisht se aksesi ne internet ia mundeson te gjithve qe te mesojne e te lexojne te tila gjera,por eshte me ndryshe kur te gjithe shkembejne njohurite qe kane marre ne nje teme te hapur ose diskutim,,,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Po shikoja pjesen vende dhe popuj te ndryshem dhe nuk kishte asnje teme ose informacion mbi titullin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
forumi-albrinia :: Historia botërore, vendet dhe personazhet e saj :: Vënde dhe popuj të ndryshëm-
Kërce tek: