forumi-albrinia
REgjistrohu Eshte E Thjeshte Do Ngelesh I Kenaqur Wink
forumi-albrinia
REgjistrohu Eshte E Thjeshte Do Ngelesh I Kenaqur Wink
forumi-albrinia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forumi i të gjithë atyre që e ndiejnë veten të rinj në shpirt.
 
ForumPortaliPostimet e rejaLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shqiptari refuzon Britney Spears ..!

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Lazdrajka
Moderators
Moderators
Lazdrajka


Female Chinese zodiac : Goat
Numri i postimeve : 40
Pike Pike : 25896
Respekt Respekt : -1
Join date Join date : 15/03/2010
Age Age : 32
Location Location : Ger....
Job/hobbies Job/hobbies : Dashuriiaaaaa...!
Humor Humor : VallZimi

Shqiptari refuzon Britney Spears ..! Empty
MesazhTitulli: Shqiptari refuzon Britney Spears ..!   Shqiptari refuzon Britney Spears ..! EmptyFri Mar 19, 2010 12:42 pm

Britney Spears është aq e dëshpëruar, sa në gjuetinë për një mashkull të ri, e ka përfshirë edhe audicionin, ndërsa viktimën e parë e ka gjetur në katalogun e agjencisë së modës ‘Ford’ nga Los Anxhelosi. Pasi kohë më parë është ndarë nga Xhekson Treviku, këngëtarja kontroverse ka filluar të shfletojë katalogët me manekinë, në kërkim të dashnorit të ri.

Kështu, asaj i ka rënë në sy manekini i agjencisë në fjalë, shqiptari Bekim Trenova dhe ajo e kishte urdhëruar ekipin e saj që ta sjellin në Los Anxhelos për audicion për videospotin e saj të ri. “Kur ai ka ardhur, nuk kishte as kamera dhe as xhirues:, shkruan ‘New York Daily News’. “Aty ishte vetëm Britni, në veshje shumë seksi. Ajo në mënyrë të qartë ia ka bërë me dije se është më pak e interesuar që ta punësojë dhe më shumë që të dalë me të”, thuhet më tej. Thuhet se për Bekimin, e tërë kjo skenë ishte tejet bizare. “Ishte i sjellshëm, por i pa-interesuar. Kishte kërkuar falje dhe ishte zhdukur. I

pyetur më pas, Bekimi është shprehur shkurt: “Nuk kam koment”. Bekim Trenova është aktor udhëheqës në serinë “Evil Weed”, ndërsa gjithashtu edhe një model shumë i suksesshëm dhe i kërkuar. Edhe pse nuk ka të dhëna të plota, mendohet se Bekimi ka lindur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, më saktësisht është rritur në Xhorxhia, ndërsa tani jeton në Nju-Jork, ku edhe e ndjek karrierën e modelimit. Ai ka lindur më 14 shkurt të vitit 1985.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kuriozja
Admin
Admin
kuriozja


Female Chinese zodiac : Tiger
Numri i postimeve : 264
Pike Pike : 28663
Respekt Respekt : 13
Join date Join date : 11/06/2009
Age Age : 37
Humor Humor : that's just enough

Shqiptari refuzon Britney Spears ..! Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptari refuzon Britney Spears ..!   Shqiptari refuzon Britney Spears ..! EmptySat Mar 20, 2010 1:18 pm

na paska nderuar.......Smile)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
adi.4ever
Moderators
Moderators
adi.4ever


Male Chinese zodiac : Dog
Numri i postimeve : 320
Pike Pike : 28172
Respekt Respekt : 0
Join date Join date : 17/06/2009
Age Age : 30
Location Location : Albania Tirane
Job/hobbies Job/hobbies : student

Shqiptari refuzon Britney Spears ..! Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptari refuzon Britney Spears ..!   Shqiptari refuzon Britney Spears ..! EmptyWed May 05, 2010 8:54 am

epo ce gjente ate ta kishte provuar njehere qyl e kishte Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Shqiptari refuzon Britney Spears ..! Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptari refuzon Britney Spears ..!   Shqiptari refuzon Britney Spears ..! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shqiptari refuzon Britney Spears ..!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
forumi-albrinia :: Argëtim & zbavitje :: ThaSheTheMe-
Kërce tek: